Portal szkoleniowy – wybierz szkolenie dla siebie

Leadership w oparciu o inteligencje emocjonalną

Leadership w oparciu o inteligencje emocjonalną

Leadership w oparciu o inteligencje emocjonalną

Obecnie szkolenia z zakresu leadership w opraciu o inteligencje emocjonalną stają się coraz bardziej popularne. Dzięki poznaniu zasad funkcjonowania mózgu, poznaniu podstawowych obszarów i kompetencji inteligencji emocjonalnej i dokonaniu oceny swoich umiejętności emocjonalnych będziecie mogli zmienić sposób myślenia i działania w projektach. Natomiast styl działania w dużym stopniu formuje się w oparciu o własny temperament, nad którym czasami jest lepiej popracować i wypracować nowy, lepszy system integracji. W związku z tym jest coraz więcej firm, które oferują tego typu szkolenia, dziś przedstawimy Wam niektóre z nich.

Maciołek & Wspólnicy

Głównym założeniem szkolenia jest jak najlepsze przygotowanie uczestników do samodzielnej pracy z grupami pracowniczymi  w roli liderów. Celem programu jest przybliżenie problemów pojawiających się podczas prowadzenia zespołów, przyjrzenie się rozwojowi doświadczenia zawodowego, poznanie technik skuteczniej pracy nad zmianą podstaw komunikacji, budowanie umiejętności prowadzenia programów dydaktycznych i działań prowadzących do osiągnięcia celów lidera, jak również wyjaśnienie różnicy między typami osobowości i ich podatność na perswazję. Metodami stosowanymi podczas szkolenia są między innymi: turnieje, odgrywanie scenek, burza mózgów, ćwiczenia indywidualne, ćwiczenia grupowe, testy, symulacje, demonstrację, a także analiza filmu i dyskusja. Program szkolenia składa się z kilku etapów: z komunikacji i autoprezentacji, postawy lidera, asertywności lidera i jego motywacji, roli lidera w procesie grupowym, osobowości w zespole, jak również wielowymiarowości pracy.

Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej o szkoleniach Leadership.

JS Project

Firma ta poprzez szkolenie oferuje nam trafnie identyfikować własne emocje i radzić sobie z nimi, kontrolować swoje emocje, odczytywać emocje innych interesariuszy projektu, budować efektywnie relacje w projekcie dzięki wykorzystywaniu świadomości własnych emocji i rozumienia emocji innych, jak również jak być przywódcą zespołu projektowego oraz jak inteligentnie zarządzać sytuacjami konfliktowymi.

Leadership w oparciu o inteligencje emocjonalną
Views All Time
Leadership w oparciu o inteligencje emocjonalną
Views Today