Portal szkoleniowy – wybierz szkolenie dla siebie

Szkolenia Gdańsk – cennik

Szkolenia Gdańsk – cennik

Szkolenia Gdańsk – cennik

Szkolenia biznesowe w Gdańsku

Dobry manager opiera swoją strategię zarządzania i motywacji na doświadczeniach i wiedzy płynącej z wielu płaszczyzn. Zakres kompetencji, które posiada osoba na tym stanowisku jest wciąż otwarta na nowe informacje i doświadczenia ze środowiska biznesu, jak i przestrzeni zarządzania. Korzyści akredytujące do pełnienia funkcji managera czy HR’owca są wypadkową wymiany doświadczeń z profesjonalistami oraz przebytych kursów. Szkolenia biznesowe to pasmo nieograniczonych korzyści, które wpłyną progresywnie na funkcjonowanie kard i zespołów z uwzględnieniem wzrostu statystyk całego przedsiębiorstwa. Zdecydowany wzrost wydajności w pracy i realizacji projektów to tylko kolejna kropla w morzu benefitów, dzięki którym skorzysta cały model biznesowy na jakim opiera się firma.

Cennik szkoleń biznesowych w Gdańsku

Koszt szkoleń biznesowych zawiera się w przedziale od 710 – 1590 złotych. Ceny są zróżnicowane na tle wybranego modułu szkolenia przy zachowaniu cech oczekiwanego rezultatu. Cennik poszczególnych firm organizujących szkolenia biznesowe w Gdańsku plasuje się następująco:

GenWhy

Ceny poszczególnych kursów utrzymują jednakową cenę w wysokości 1490 złotych. Firma GenWhy oferuje kilkadziesiąt kursów zawartych w kilku kategoriach, które ściśle wiążą się z podnoszeniem statystyk czy sprzedaży. W ich ofercie znajdziemy kursy, które przeprowadzą nas od rekrutacji po przejmowanie klientów konkurencji. Zdecydowanie najbogatsza oferta kursów w całym zestawieniu.

Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring

Szkolenia oferowane przez firmę Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring są ograniczone widełkami cenowymi od 710 złotych do 1590 złotych i trwają zależnie od wybranego kursu od ośmiu godzin do trzech dni. Nastawione głównie na agresywne i rozwojowe strategie mające dać szybkie i długotrwałe rezultaty.

GAUM

Oferta GAUM oferuje kursy o czasie trwania 8h – 16h i średniej cenie 980 złotych. Propozycja szkoleń dla osób związanych z branżą nastawioną na sprzedaż i chcących ulepszyć techniki sprzedażowe przedsiębiorstwa. Bardzo atrakcyjne tempo i cena zdecydowanie zachęca do skorzystania z równie bogatej oferty, jak w przypadku innych firm z zestawienia.

MDDP Akademia

Propozycja firmy MDDP AKADEMIA pozwala nam wybrać kategorię ściśle związaną ze skutecznością, jaką chcielibyśmy uzyskać. Poprowadzi nas zarówno od podstaw, po wysokie stanowiska i pozwoli poznać wszelkie techniki menadżerskie czy analityczne. Kursy oferowane przez MDDP są dla zdecydowanej większości i jesteśmy pewni, że zaglomerowana wiedza przełoży się na wydajność. Średnia cena to mniej niż 1000 złotych za kurs trwający 7 godzin.

Proponowane szkolenia nie są jednolite cenowo, ale i zróżnicowane aspektami ich czasu trwania. Na wybór określonego kursu składa się odpowiadające nam ramy czasowe od ośmiu godzin do trzech dni.  Zwykle każde szkolenie obiera model 20% teorii i 80% praktyki, aby uczestnik wyniósł z niego solidne doświadczenie, mocno skumulowane i gotowe do użytku w praktyce. Każdy kurs opiera się na strategii umocnienia i nadbudowania wiedzy uczestników, która będzie mogła zostać użyta do rozwiązania problemów i znacznego wzrostu wydajności w całej firmie.

Szkolenia Gdańsk – cennik
Views All Time
Szkolenia Gdańsk – cennik
Views Today